Niedziela, 12 lipca 2020r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

7. Gminne Dożynki w Starej Gorzelni

11 sierpnia, 2019

W nadchodzący weekend (17-18 sierpnia) Gmina Blachownia obchodzić będzie kolejne lokalne święto. Dożynki Gminne po raz kolejny organizowane są w Starej Gorzelni przy ul. Wielkoborskiej 48a. Organizatorzy dla uczestników tego wydarzenia przewidzieli bardzo dużą ilość atrakcji i konkursów.

Imprezę rozpocznie dożynkowa msza święta, następnie po uroczystym otwarciu na scenie pojawi się zespół ludowy Blachowianki. Nie zabraknie tańca przy pokazie zumby oraz zespole Celtomania. Na sobotę zaplanowano także pokazy strażackie, koncert gwiazdy czyli zespołu FLOW oraz zabawę z Djem.

Równie pełna atrakcji zapowiada się niedziela w Starej Gorzelni. Na scenie wystąpi zespół Wesoła Kapela, odbędzie się Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz zabawa z Djem. Nie zabraknie sportowych emocji w konkursach sprawnościowych.

Organizatorzy w ramach dożynek zorganizowali również konkursy dla mieszkańców: Konkurs na najciekawszy dawny sprzęt rolniczy i gospodarstwa domowego oraz Ciasto własnego wypieku.

Więcej szczegółów na plakatach poniżej!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).