Środa, 3 marca 2021r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Bezpłatne zajęcia nordic walking w Blachowni od poniedziałku 22 lutego. Serdecznie zapraszamy!

22 lutego, 2021
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W poniedziałek 22 lutego wznowione zostają bezpłatne zajęcia nordic walking w Blachowni. Trening z Centrum Fizjoterapii i Sportu "Jest Lepiej" rozpoczyna się o godz. 18 na końcu ul. Kubowicza przy tzw. dukcie cisiańskim.

Przypominamy, że w 2016 roku Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska zainicjowała naukę nordic walking dla Mieszkanek i Mieszkańców naszej gminy, a także propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

- Zapraszam wszystkich, którzy chcą się poruszać w pięknym otoczeniu i pod okiem profesjonalistów - mówi Burmistrz Sylwia Szymańska.

Instruktorzy "Jest Lepiej" cierpliwie i z ogromną przyjemnością pomagają wszystkim chętnym dojść do perfekcji w tym sporcie. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a trasa spacerów prowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w naszej gminie.

Warto podkreślić, że udział w zajęciach przygotował wielu mieszkańców do powiatowych, regionalnych oraz ogólnopolskich zawodów nordic walking oraz do Przełajowej Ósemki.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).