Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Boisko na Saharze pokrywa się trawą

Lipiec 10, 2019

Wkraczamy w decydującą fazę budowy wielofunkcyjnego kompleksu sportowego w miejscu starej i wysłużonej Sahary. Po dokładnym zdrenowaniu, zainstalowaniu systemu nawadniającego oraz wzmocnieniu podłoża trwają prace związane z układaniem hybrydowej murawy na przyszłym terenie zmagań piłkarskich.

Całość projektu ma być zakończona w sierpniu br., a jego łączna wartość to blisko 2,4 mln zł z 50% dofinansowaniem Ministra Sportu.

Kolejny fragment centralnej części Blachowni zmienia się na naszych oczach i mamy nadzieję, że będzie dobrze służył szkoleniu i grze naszych młodych sportowców.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).