Sobota, 27 lutego 2021r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Burmistrz Blachowni przekazała szkołom z gminy gry edukacyjne „Piramida zdrowia”

27 stycznia, 2021

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska 27 stycznia przekazała przedstawicielom każdej ze szkół podstawowych z terenu gminy Blachownia komplet dwóch gier edukacyjnych „Piramida Zdrowia”.

Gry są wsparciem realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji Narodowej zadania w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej, które polega na przygotowaniu materiałów edukacyjnych dotyczących edukacji prozdrowotnej dzieci i młodzieży.

W sumie gmina otrzymała osiem gier.

- Dzieci najlepiej się uczą poprzez zabawę - mówi Burmistrz Sylwia Szymańska. - Dzięki grze będą wiedziały, w jaki sposób się zdrowo odżywiać i dbać o siebie.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).