Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Burmistrz Blachowni zachęca dzieci: Napiszcie list do Świętego Mikołaja, prezenty czekają!!!

30 listopada, 2020

Kochane Dzieci!

Mam dla Was cudowne wieści. Wkrótce do naszej gminy zawita Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów! Obiecał mi w rozmowie telefonicznej - a dzwonił prosto ze swojej fabryki w Laponii!!! - że je Wam rozda. Ma jednak dwa warunki. Pierwszy jest Wam już znany: musicie być grzeczni! Drugi to absolutna nowość! Otóż Święty Mikołaj poprosił, żebyście napisały do niego list lub zrobiły mu laurkę. W liście możecie opowiedzieć o sobie, o tym, jak Wam minął rok, jak sobie radziłyście w szkole, czy byłyście zdrowe i grzeczne. Laurka może zawierać np. portret Świętego Mikołaja lub życzenia dla niego.

Uwaga, drugie Dzieci! Ważne, żeby zarówno list, jak i laurka, były podpisane imieniem i nazwiskiem i żebyście podały numer telefonu do rodziców.

Ustaliłam ze Świętym Mikołajem, że listy i laurki możecie mu przekazać na dwa sposoby. Albo opublikować ich zdjęcie na Facebooku (na profilu gminy TUTAJ lub na moim profilu TUTAJ), albo złożyć w specjalnej skrzyneczce w Urzędzie Miasta w Blachowni w godzinach jego pracy. Macie czas do niedzieli 6 grudnia!

Święty Mikołaj osobiście będzie zaglądał na nasz Facebook, a po listy ze skrzyneczki przyśle swój zaprzęg latających reniferów na czele z Rudolfem.

Gdy Święty Mikołaj obejrzy już wszystkie laurki i przeczyta wszystkie listy, wyznaczy termin odbioru prezentów! Ja osobiście Was o tym poinformuję! Najpiękniejsze laurki i listy zamieścimy w Biuletynie „Naturalnie Blachownia”.

Ja i Święty Mikołaj niecierpliwie czekamy na efekty Waszej pracy!

Pozdrawiam Was serdecznie

Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).