Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Cmentarnej w Blachowni

30 października, 2020
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Przypominamy, że jak co roku w okresie Wszystkich Świętych na ul. Cmentarnej w Blachowni obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Na odcinku między ul. 1-go Maja a ul. Miodową obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy. Po południowej stronie ul. Cmentarnej na jezdni wyznaczony zostanie parking.

Na czas trwania tymczasowej organizacji ruchu wprowadzany zostanie objazd do cmentarza ulicami: Sienkiewicza, Parkową i 1-go Maja.

 

ZMIENIONA ORGANIZACJA RUCHU OBOWIĄZUJE:

31.10 GODZ. 20:00 – 02.11 GODZ. 8:00

 

Prosimy o zachowanie pełnego bezpieczeństwa i respektowanie umieszczonych dodatkowo znaków drogowych.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).