Niedziela, 24 maja 2020r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny
Pokaż menu

„Edukacja jutra w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Blachowni”

06 listopada, 2019

We wrześniu zakończyła się rekrutacja do projektu unijnego realizowanego w Szkole Podstawowej w Łojkach. Zakładano, że w atrakcyjnych bezpłatnych zajęciach weźmie udział 102 uczniów. Zainteresowanie jednak było tak duże, że z oferty skorzysta 132 uczniów klas I - VIII.

Do czerwca 2020 roku w szkole zostanie przeprowadzonych 930 godzin zajęć z matematyki, informatyki, języka angielskiego i niemieckiego, gry w szachy, zajęć rozwijających kompetencje społeczne, terapii logopedycznej oraz zajęć prowadzonych metodą eksperymentu. Zaplanowano również zajęcia poza szkołą na interaktywnych wystawach w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w Centrum Wiedzy o Wodzie Hydropolis we Wrocławiu oraz warsztaty fizyki eksperymentalnej i lekcje historii w Średniowiecznym Parku Techniki w Muzeum Gazownictwa w Złotym Stoku.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).