Poniedziałek, 22 lipca 2019r. | Imieniny: Marii, Magdaleny
Pokaż menu

Egzaminy gimnazjalne

Kwiecień 14, 2019

Zakończył się egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 89 uczniów klas III gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni. Egzamin przebiegał sprawnie i w spokojnej atmosferze.
Od najbliższego poniedziałku będzie miało miejsce kolejne ważne wydarzenie dla 106 uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych na terenie gminy Blachownia – trzydniowe egzaminy ósmoklasisty.
Zapewniam Rodziców i Opiekunów Prawnych, że również te egzaminy odbędą się bez zakłóceń.
W tym miejscu pragnę podziękować tym nauczycielom, którzy mimo zaistniałej sytuacji wspierają młodzież i uczestniczą w pracach komisji. Dziękuję również innym osobom z uprawnieniami pedagogicznymi, które wyraziły chęć pomocy podczas tegorocznych egzaminów.

Burmistrz Blachowni
Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).