Poniedziałek, 22 lipca 2019r. | Imieniny: Marii, Magdaleny
Pokaż menu

Ewaluacja Budżetu Oywatelskigo

Kwiecień 12, 2019

W związku z zakończoną IV edycją Budżetu Obywatelskiego w Blachowni, rozpoczęła się realizacja wybranych przez Państwa projektów.

Aby lepiej przygotować kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego, serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców gminy Blachownia na V spotkanie ewaluacyjne, podczas którego wspólnie dokonamy oceny etapów wdrażania IV edycji BO 2019 (w tym procesów dot. składania, opiniowania i głosowania nad wnioskami) oraz postaramy się wypracować efektywniejsze metody jego realizacji w kolejnej edycji.

Spotkanie z Państwem odbędzie się w dniu 25 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. Sienkiewicza 22. Wszystkie dokumenty obowiązujące w IV edycji Budżetu Obywatelskiego w Blachowni dostępne >>TUTAJ<<

 

Uwaga!
Ważnym elementem procesu ewaluacji jest również szczegółowa ankieta ewaluacyjna, którą prosimy o wypełnienie oraz przesłanie mailem pod adres promocja@blachownia.pl, bądź dostarczenie osobiście do Urzędu Miejskiego w Blachowni (Biuro Podawcze). Ankietę można również wypełnić w wersji elektronicznej poprzez portal konsultacji społecznych www.konsultacje.blachownia.pl  logując się na swoje konto.

Ankieta skierowana jest do wszystkich Mieszkańców, którzy chcą wypowiedzieć się na temat wdrażania Budżetu Obywatelskiego w Blachowni. Bardzo prosimy o wypełnienie dedykowanej Państwu ankiety oraz zamieszczamy propozycję harmonogramu Budżetu Obywatelskiego 2020.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas! Jesteśmy przekonani, że wspólnie wypracujemy rozwiązania pozwalające ulepszyć budżet obywatelski jako narzędzie budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz pomagające podnosić jakość życia w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz do wypełnienie ankiety!

 

>> ANKIETA EWALUACYJNA <<
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).