Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

„Ferie w Bibliotece 2018”

Luty 12, 2018

Ferie w Bibliotece 2018”

Zakończyły się ferie zimowe, a wraz z nimi dobiegły końca spotkania dla dzieci zorganizowane przez Bibliotekę Miejską w Blachowni. „Ferie w Bibliotece” to cykl różnych zajęć, które miały na celu zagospodarowanie wolnego czasu naszym młodym czytelnikom
i sympatykom, zorganizowanie dobrej zabawy oraz zachęcenie ich do czytania.

Dzieci podczas kreatywnych zajęć tworzyły sowy, zakładki do książek oraz sprytną plastelinę. Nie mogło zabraknąć również czytania bajek. Na ostatnim spotkaniu wykonywaliśmy gadżety do zdjęć w fotobudce. Podczas prac plastycznych dzieci uwalniały swoją fantazję i wykonywały imponujące prace.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zabawę i wyjątkową atmosferę jaką stworzyli. Mamy nadzieję, że pozostaną miłe wspomnienia i wiele pozytywnych wrażeń.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).