Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Gminne Dożynki w Starej Gorzelni

Sierpień 11, 2017

Dożynki Gminne

Blachownia 2017

W dziękczynieniu za tegoroczne plony i trud wszystkich, którzy dbają o nasz chleb powszedni, nawiązujemy do pięknej - jakże polskiej tradycji organizacji Święta Plonów. Jak co roku Stowarzyszenie Rozwoju Starej Gorzelni i Wielkiego Boru jest głównym organizatorem: 5 Gminnych Dożynek Blachownia 2017, które odbędą się w kolejną sobotę i niedzielę 19-20 sierpnia br. przy placu zabaw w Starej Gorzelni ul. Wielkoborska 48 A.

Burmistrz Blachowni wraz z Prezesem Stowarzyszenia - Panem Krzysztofem Ściubidło serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Blachownia na tę piękną uroczystość. Start w sobotę 19 sierpnia o godz. 16.00, a szczegółowy program w załączeniu
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).