Niedziela, 16 czerwca 2019r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

GORĄCE POŻEGNANIE LATA W BLACHOWNI

Wrzesień 21, 2018

Bez względu na temperaturę i pogodę, w kolejny weekend 28 i 29 września będziemy uczestnikami naprawdę gorącego „POŻEGNANIA LATA” w Blachowni. Przez dwa dni przeżyjemy moc atrakcji kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i kulinarnych, które godnie i uroczyście podsumują na wesoło wspaniałe, upalne lato 2018 roku. Na scenie zlokalizowanej tuż nad Jeziorem Blachownia (wejście od ulicy Wczasowej) oraz na przyległym terenie, każdy – bez względu na wiek – znajdzie wspaniałą rozrywkę i zabawę.

Rozpoczynamy już o 10.00 w piątek 28 września „Biegiem dla Niepodległej”. Od 16.00 prezentować będą się nasze najmłodsze gwiazdy z gminnych przedszkoli i szkół. Wieczorem, punktualnie o 21.00, odbędzie się wielki pokaz „LASER SHOW” na specjalnie zbudowanym ekranie wodnym, oraz występ gwiazdy imprezy – Sławomira.

Całe sobotnie popołudnie spędzimy na III Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Piosenki Podwórkowej, który o 20.00 zostanie podsumowany Koncertem Laureatów. Przez całe dwa dni trwać będzie w różnych formach „Święto Dyni”, a całość imprezy wzbogacą liczne wystawy, konkursy i wspólne gotowanie potraw.

Dla najmłodszych niewątpliwą atrakcją będzie niezwykle barwne „Wesołe Miasteczko”.

 

Już dzisiaj Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska serdecznie zaprasza na wspólną, równie gorącą zabawę.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).