Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

I TY weź udział w IV Marszu Nadziei Blachownia 2019!

Maj 13, 2019

We wtorek 14 maja ubierz się na żółto - zielono i maszeruj razem z nami, aby dać wsparcie, nadzieję i radość. Dołącz do IV Marszu Nadziei Blachownia 2019.

Burmistrz Blachowni, Rada Miejska w Blachowni, Miejski Dom Kultury w Blachowni oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Blachowni we współpracy ze Stowarzyszeniem Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej w dniu 14 maja br. organizują  wydarzenie pt. „Marsz Nadziei” Blachownia 2019, wpisane w tegoroczną XXII Ogólnopolską Kampanię „Pola Nadziei”.

Kampanie „Pola Nadziei” organizowane od 1997r. to manifestacje potrzeby niesienia pomocy i nadziei chorym i cierpiącym oraz ich rodzinom. Symbolem akcji jest kwiat żonkila: międzynarodowy symbol nadziei dla ludzi ciężko i nieuleczalnie chorych.

Marsz wyruszy o godz. 10.00 spod Urzędu Miejskiego w Blachowni przy ulicy Sienkiewicza i dalej przemaszeruje ulicami Kubowicza, Żeromskiego i Bankową a zakończy się u zbiegu ulic Sienkiewicza i Cmentarnej przy Polu Nadziei.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).