Poniedziałek, 1 marca 2021r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Informacja dotycząca odśnieżania drog należących do gminy Blachownia

19 stycznia, 2021

Informujemy, że służby porządkowe w ciągu dnia odśnieżają drogi i chodniki należące do gminy Blachownia na dyspozycję Urzędu Miejskiego. Każdy taki wyjazd kosztuje ok. 12 tys. zł. W ostatnich dniach, gdy opady śniegu były szczególnie intensywne, pojazdy do odśnieżania wyjeżdżały trzy razy dziennie.

Natomiast każdej nocy drogi i chodniki gminne są regularnie przygotowywane do tego, żeby rano mieszkańcy gminy mogli bez problemów się po nich poruszać.

Przypominamy, że przez gminę Blachownia przebiegają drogi powiatowe oraz krajowe. Odśnieżanie ich należy do właścicieli. Są to m. in. ul. Sienkiewicza, Piastów czy Długa.

Zgłoszenia nieodśnieżonych dróg gminnych prosimy kierować na numer: 343270409 wew. 107

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).