Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Jeszcze w styczniu w Blachowni 4. Zlot Morsów. Gotowi?

Styczeń 15, 2020

 

Trwają przygotowania do 4. Zlotu Morsów Blachownia 2020. Organizatorami tego cyklicznego wydarzenia są Morsy Blachownia, Urząd Miejski w Blachowni oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Blachowni.

W ubiegłym roku w Zlocie Morsów uczestniczyło ponad 200 miłośników tego ekstremalnego sportu z całego województwa oraz wiele osób niezrzeszonych.

Tegoroczne wielkie morsowanie zaplanowano na 26 stycznia. Tradycyjnie po solidnej rozgrzewce oraz kąpieli w zalewie, wszystkie morsy będą mogły się ogrzać się przy wielkim ognisku oraz zjeść kiełbaskę.  Podczas morsowania odbędzie się konkurs na najpiękniejsze przebranie.

Organizatorzy planują też inne niespodzianki, o czym będziemy na bieżąco informować.

 

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).