Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Kończy się sprzątanie lasu komunalnego w Blachowni. Trwało ponad miesiąc

25 maja, 2020

Od 22 kwietnia pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji sprzątają las komunalny przy ul. Cmentarnej w Blachowni, naprzeciw ogródków działkowych. Powstało tam ogromne dzikie wysypisko śmieci.

- Wywieźliśmy już ponad 700 worków odpadów - mówi Jacek Chudy, prezes OSiR-u. - Oceniamy, że prace zakończą się w ciągu najbliższych dni.

Gmina Blachownia szacuje, że likwidacja wysypiska pochłonie około 30 tysięcy złotych z budżetu. Pod warunkiem, że śmieci nie będzie przybywać, co niestety wciąż się dzieje.

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska podjęła decyzję, by zamontować w tym miejscu fotopułapaki i tym samym zapobiec procederowi nielegalnego wyrzucania odpadów.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).