Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

27 listopada, 2019

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

Zbliżamy się do półmetka kursu samoobrony dla kobiet organizowanego przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Blachowni, pod Patronatem Burmistrz Blachowni Sylwii Szymańskiej. Zajęcia są bezpłatne.

Kurs prowadzi wykwalifikowany instruktor samoobrony Krzysztof Mika MIXU Special Forces w hali sportowej OSIR w Blachowni. W spotkaniach bierze udział ponad czterdzieści kobiet ,w różnym wieku, co jest najlepszym dowodem na to ,że inicjatywa jest jak najbardziej zasadna i potrzebna.

Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkanek naszej gminy poprzez nabycie wiedzy, umiejętności reagowania w sytuacji zagrożenia oraz pokonanie barier.

Katarzyna Warwas

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).