Środa, 24 lutego 2021r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Lodowisko miejskie w Blachowni pozostanie zamknięte do 31 stycznia 2021 roku

18 stycznia, 2021

Pod koniec grudnia informowaliśmy, że lodowisko miejskie w Blachowni będzie nieczynne od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku.

Decyzja ta została podjęta przez Burmistrz Blachowni Sylwię Szymańską w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd RP.

Kancelaria premiera poinformowała w grudniu ubiegłego roku, że od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku, czyli do końca przerwy szkolnej, mają obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. Wśród nich zapis, że infrastruktura sportowa dostępna jest w tym okresie tylko w ramach sportu zawodowego.

Obecnie obostrzenia te zostały przez Rząd RP przedłużone do 31 stycznia br. Z tego powodu także lodowisko pozostanie zamknięte do tego czasu.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).