Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

LODOWISKO MIEJSKIE Z SUKCESEM FREKWENCJI

Styczeń 04, 2019

Zakupione z inicjatywy Burmistrza Sylwii Szymańskiej oraz Radnych Rady Miejskiej lodowisko miejskie cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców i przyjezdnych gości.

Niezwykle miło nam poinformować, że tylko od 15 grudnia do końca 2018 roku wypożyczono blisko 1500 par łyżew. Warto wspomnieć, że wielu łyżwiarzy korzysta ze swojego sprzętu do uprawiania tej zimowej aktywności.

Aby uatrakcyjnić korzystanie z miejskiej ślizgawki, dla najmłodszych zakupione zostały dwa chodziki-pingwiny, służące do nauki jazdy na łyżwach. Inwestycja ta umożliwi jeszcze bezpieczniejsze użytkowanie lodowiska przez najmłodszych mieszkańców.

Przypominamy że lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 21:00 oraz w weekendy w godzinach 9:00 – 21:00.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).