Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Miejski Dom Kultury w Blachowni zaprasza na Dzień Dziecka z Teresą Dzielską

21 maja, 2020

Znana aktorka telewizyjna i teatralna Teresa Dzielska zaprasza wszystkie dzieci z gminy Blachownia do wysłuchania fascynującej opowieści o przygodach Piotrka i Jaśka - dwóch braci, którzy wciąż ze sobą rywalizują i wpadają w ogromne tarapaty.

Jak się zakończy ich historia dowiedzą się ci, którzy 1 czerwca o godz. 16 wejdą na kanał YouTube MDK Blachownia (TUTAJ). Aktorka Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie będzie czytać książkę Lucyny Legut pt. „Piotrek zgubił dziadka oko, a Jasiek chce dożyć spokojnej starości”. Drogie dzieci, bądźcie z nami Dniu Dziecka!

Przypominamy, że Miejski Dom Kultury w Blachowni jako jedyny w regionie nie zapomina o Mieszkankach i Mieszkańcach gminy. Od 1 kwietnia działa w wersji on-line proponując różnorodne zajęcia. 29 kwietnia MDK w Blachowni zaczął się comiesięczny cykl #zotańwdomuzmdkBlachownia.

 

- Specjalnie dla Mieszkanek i Mieszkańców gminy Blachownia przygotowaliśmy na ten trudny czas pandemii fantastyczne spotkania z artystami. Zapraszamy do oglądania! - mówi Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska.

 

Cykl jest emitowany na kanale MDK Blachownia YouTube. Pierwszy z nich już z nami! 29 kwietnia wystąpił zespół AmperA!!!

 

 

 

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).