Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Nasza paczka

Luty 12, 2018

W okresie przedświątecznym pracownicy firmy TRW Częstochowa nawiązali kontakt z pracownikami Mops Blachownia, w celu pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu naszej gminy. Firma organizuje fundusze na zakup najpotrzebniejszych artykułów. TRW zaoferowało wsparcie dla dwóch rodzin z naszej gminy.

Dzięki wsparciu firmy dwie rodziny otrzymały pomoc rzeczową. Były to artykuły gospodarstwa domowego – lodówka, garnki. mikser, czajnik, talerze, a także artykuły pierwszej potrzeby – środki chemiczne, ręczniki oraz koce.

Obdarowane rodziny nie kryły wzruszenia i wdzięczności za przekazane artykuły. Pragniemy podziękować firmie TRW i wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących!

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

asystent rodziny Adrianna Zawierucha
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).