Niedziela, 20 maja 2018r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Nasza paczka

Luty 12, 2018

W okresie przedświątecznym pracownicy firmy TRW Częstochowa nawiązali kontakt z pracownikami Mops Blachownia, w celu pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu naszej gminy. Firma organizuje fundusze na zakup najpotrzebniejszych artykułów. TRW zaoferowało wsparcie dla dwóch rodzin z naszej gminy.

Dzięki wsparciu firmy dwie rodziny otrzymały pomoc rzeczową. Były to artykuły gospodarstwa domowego – lodówka, garnki. mikser, czajnik, talerze, a także artykuły pierwszej potrzeby – środki chemiczne, ręczniki oraz koce.

Obdarowane rodziny nie kryły wzruszenia i wdzięczności za przekazane artykuły. Pragniemy podziękować firmie TRW i wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących!

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

asystent rodziny Adrianna Zawierucha
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).