Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni uhonorowani

Listopad 19, 2018

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni uhonorowani

 

Pięcioro zasłużonych nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni:

 

dyrektor Andrzej Guła,

wicedyrektor Jolanta Zacharska

Bożena Synowicz nauczyciel języka polskiego,

Bożena Litwin - Żelazko nauczyciel historii i wos,

Grażyna Lisowska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

 

zostało wyróżnionych Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę.

 

Podczas uroczystości w dniu 15 listopada br. w auli Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach odznaczenia państwowe w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, wręczyli zasłużonym pracownikom oświaty Piotr Kołodziejczyk II Wicewojewoda Śląski oraz Urszula Bauer Śląski Kurator Oświaty w Katowicach.

 

Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla nauczycieli pracujących na terenie gminy Blachownia za ponad trzydziestoletnią pracę w szkole oraz szczególe zasługi dla oświaty i wychowania, a w szczególności za twórcze realizowanie programów nauczania, stosowanie nowatorskich form i metod pracy, wprowadzanie autorskich programów i innowacji pedagogicznych.

W uroczystości wzięła udział burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska oraz inspektor ds. oświaty i wychowania Olga Kacprzak.

Dziękując za ogromną wrażliwość i otwarcie na potrzeby dzieci i młodzieży, zarażanie ich pasją do poznawania świata, życzymy wyróżnionym nauczycielom osobistej satysfakcji i kolejnych sukcesów w pracy z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).