Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Nordic Walking w poniedziałki i czwartki! Burmistrz Blachowni doceniona przez Polską Federację Nordic Walking

Czerwiec 28, 2018

W 2016 roku Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska zainicjowała naukę Nordic Walkingu dla mieszkańców naszej gminy, a także propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Od tego czasu w każdy poniedziałek odbywają się zajęcia z profesjonalnymi instruktorami Jest Lepiej, którzy cierpliwie i z ogromną przyjemnością pomagają wszystkim chętnym dojść do perfekcji w tym sporcie. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a trasa spacerów prowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w naszej gminie. Ten ogromny sukces został zauważony przez Polską Federację Nordic Walking oraz Ministerstwo Sportu i Turystki i dzięki temu został włączony do ogólnopolskiej akcji Nordic Walking na Receptę. Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego w ramach Akademii Zdrowia Santandera w każdy czwartek odbywać się będą kolejne, darmowe zajęcia.

Warto podkreślić, że udział w zajęciach przygotował wielu mieszkańców do powiatowych, regionalnych oraz ogólnopolskich zawodów Nordic Walking oraz do Przełajowej Ósemki.

Zachęcamy do udziału w treningach!

 

Tak więc od dziś spotykamy się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek) o godzinie 18.00 przy dukcie leśnym przy ul. Kubowicza, aby wspólnie spacerować po zdrowie.

Szczegóły na plakatach!

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).