Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Od 15 stycznia ruszają zapisy na szczepionkę przeciw COVID-19 dla osób powyżej 80 i 70 r. ż.

13 stycznia, 2021

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.

Jak będzie można się zarejestrować?

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 

2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

 

 

3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska BLAMED" Sp. z o.o. - ul. Henryka Sienkiewicza 4

Rejestracja na szczepienie możliwa w godzinach pracy Ośrodka Zdrowia tj. od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00 poprzez kontakt telefoniczny na specjalny numer telefonu: 517030048

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia w Łojkach – ul. Długa 50

Rejestracja na szczepienie możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 poprzez kontakt telefoniczny: 343271043

 

Uwaga!

 

Od 15 stycznia osoby niepełnosprawne i senioralne mające problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 667 166 306 w godzinach od 8:00 do 15:00.

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).