Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Od 17 sierpnia Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych w CAO

13 sierpnia, 2020

Uprzejmie informujemy, że od dnia 17 sierpnia 2020 r. Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin, będzie udzielał informacji w Centrum Aktywności Obywatelskiej zlokalizowanym w Blachowni przy ul. Sienkiewicza 16, (II piętro).

Każda osoba korzystająca z pomocy Punktu Konsultacyjnego dla osób uzależnionych i ich rodzin, zobligowana jest przestrzegać poniższych obostrzeń związanych z COVID-19:

1. Konsultacje z psychologiem i instruktorem terapii uzależnień tylko po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji telefonicznej pod numerem 781 292 827

2. Do Punktu Konsultacyjnego dla osób uzależnionych i ich rodzin będą mogły wejść jedynie osoby z wyznaczonym terminem wizyty. Osoby towarzyszące nie będą wpuszczane.

3. Wchodząc do budynku zasłoń usta i nos maseczką lub przyłbicą.

4. Dokonaj dezynfekcji rąk w wyznaczonym punkcie zlokalizowanym przy drzwiach wejściowych budynku.

5. Jeśli występuje taka okoliczność, poinformuj pracownika Punktu Konsultacyjnego telefonicznie pod numerem telefonu 781 292 827, że jesteś objęty kwarantanną lub izolacją domową albo, że zamieszkujesz lub przebywasz z osobą objętą kwarantanną lub izolacją domową, jeśli TAK nie możesz wejść do Punktu.

6. Zachowaj bezpieczny dystans od innych osób (minimum 2 metry).

7. Po zrealizowaniu celu wizyty należy niezwłocznie opuść budynek.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).