Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Olbrzymi sukces kadencji 2014-2018! Blachownia dokonała historycznego skoku rozwojowego!

Październik 19, 2018

Mijająca kadencja Burmistrza i Rady Miejskiej trwale zapisze się złotymi zgłoskami w historii rozwoju gospodarczego i społecznego gminy.

SUKCES FINANSOWY

SUKCES EKONOMICZNY

SUKCES INFRASTRUKTURALNY

SUKCES SPOŁECZNY

Te cztery kategorie składają się na miarę SUKCESU KADENCJI, które odzwierciedla najnowszy ranking najlepiej rozwijających się gmin i miast, który został opublikowany w ostatnim wydaniu ogólnopolskiego pisma samorządowego „Wspólnota”. Blachownia (dane na koniec 2017 roku) dokonała niezwykle dynamicznego awansu i z 538 miejsca (klasyfikacja na lata 2009-2013) znalazła się na 122 miejscu. Z szarego końca rankingu awansowaliśmy zatem o ponad 400 pozycji, o czym zadecydowały głównie wysiłki finansowe i inwestycyjne upływającej kadencji naszego samorządu. To również niezwykle satysfakcjonująca miara merytorycznej współpracy burmistrza i rady z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi. Wspólnie przywracamy skutecznie właściwą rangę i pozycję blachowni wśród samorządów krajowych

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).