Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Pasowania na ucznia w szkołach podstawowych na terenie gminy Blachownia. Inne niż zwykle

15 października, 2020

W szkołach podstawowych na terenie gminy Blachownia trwają uroczystości pasowania na ucznia.

W placówkach, dla których organem prowadzącym jest blachowniański samorząd, uroczystości odbywają się z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, bez udziału rodziców i gości.

Dla każdego ucznia klasy pierwszej Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska przygotowała upominki: bidony i breloczki odblaskowe, na których znajduje się logo Blachowni, a także czekolady.

Pierwszaki z okazji uroczystego przyjęcia w poczet uczniów otrzymują także od Burmistrz Sylwii Szymańskiej i Przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Hreczańskiego gratulacje i życzenia, by czas spędzony w szkole był dla nich radosny, a nauka stała się przyjemnością.

W SP  nr 1 w Blachowni uczy się 55 pierwszaków, w SP w ZSP w Łojkach - 22, w SP nr 3 w ZSP w Blachowni – 12, a w Publicznej Szkole Podstawowej w Cisiu - 4.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).