Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Piękna Nasza Polska Cała

08 listopada, 2019

Pragniemy poinformować, że w dniu 7 listopada 2019 roku Publiczne Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Plastusia w Blachowni otrzymało podziękowania od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym„Piękna Nasza Polska Cała”, upamiętniającym setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przedszkole uczestniczy w projekcie od roku 2018. Koordynatorami programu są nauczyciele Publicznego Przedszkola nr 2  pani Elżbieta Krasińska i pani Izabela Jankowiak.

Głównym celem Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Dyrekcji i koordynatorom projektu z Publicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym nr 2 im. Plastusia dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie, które niewątpliwie przyczyniły się do promocji naszej Gminy.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).