Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Policjanci z Blachowni mają nowy radiowóz. Zakup sfinansowała częściowo nasza gmina

03 grudnia, 2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Blachowni odebrali nowy radiowóz. Zakup został sfinansowany ze środków Gminy Blachownia i Gminy Konopiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz z budżetu Policji.

Jak Informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, policjanci z Blachowni odebrali hybrydową corollę. Blachoniański samorząd przeznaczył na ten cel z budżetu kwotę 22,5 tys. zł. Nowy samochód otrzymali również policjanci z komisariatu z Kłomnic.

- Nowe radiowozy nie tylko poprawią komfort pracy funkcjonariuszy, ale przyczynią się do efektywniejszej obsługi mieszkańców naszego powiatu, co przełoży się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności - czytamy na stronie KMP.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).