Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Pomoc Żywnościowa w Blachowni. Odbiór paczek 23 i 24 stycznia

Styczeń 14, 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Blachowni informuje, że 23 i 24 stycznia (czwartek i piątek) w godzinach od 9.00 do 11.00 w Punkcie Pomocy Doraźnej przy ulicy Miodowej 4a (przy Zarządzie Mieniem Komunalnym) będzie wydawana żywność. Mogą się po nią zgłosić osoby, które posiadają skierowanie upoważniające do odbioru paczek w Podprogramie 2019 w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Jest on współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

MOPS w Blachowni apeluje, by po odbiór żywności przyjść z dowodem osobistym. Niezgłoszenie się po paczkę w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z jej brakiem w danym miesiącu!
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).