Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Prestiżowe wyróżnienie dla Burmistrz Sylwii Szymańskiej odebrane.

Czerwiec 11, 2018

Mamy zaszczyt poinformować, że Kapituła Nagród i Wyróżnień przy Katolickim Stowarzyszeniu Sportowym Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie na wniosek środowisk sportowych przyznała Burmistrz Blachowni Sylwii Szymańskiej ogólnopolskie wyróżnienie za wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport i rekreację, oparte o zasady fair play.

 

W sobotę 09 czerwca w Sali Papieskiej w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia samorządowcom i osobom, które angażując się w działalność społeczną są otwarte na inicjatywy związane z wychowaniem młodego pokolenia poprzez sport oparty na zasadach fair play i etyce wiary katolickiej.

 

Nagroda ta jest dowodem społecznego uznania i wdzięczności dla Burmistrza Blachowni Sylwii Szymańskiej oraz wszystkich mieszkańców naszej Małej Ojczyzny.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).