Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

RENOMOWANA FIRMA STRABAG WYBUDUJE WĘZEŁ PRZESIADKOWY W BLACHOWNI

Luty 21, 2018

Znana w całym kraju z jakości usług firma STRABAG prawdopodobnie zostanie wykonawcą zintegrowanego węzła przesiadkowego w Blachowni. Zaproponowała ona najkorzystniejsze warunki cenowe i gwarancyjne do wykonania tego ważnego zadania. Ostateczne rozstrzygnięcie przetargu w tym zakresie zapadnie po niezbędnym uzupełnieniu dokumentacji i weryfikacji kompletności formalnej oferty. Całość zadania kosztować ma ponad 4,6 mln zł i zakończyć się w kwietniu roku przyszłego.

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie – lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy. Taki wykonawca jet gwarantem terminowego i rzetelnego wykonania tej ważnej dla Gminy Blachownia inwestycji.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).