Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Rozpoczynamy remont ul. Wczasowej

09 lipca, 2019

W przeciągu najbliższych tygodni rozpocznie się kompleksowy remont ul. Wczasowej w Blachowni. Wartość inwestycji wynosi ponad 900 tys. zł, z czego 50 % pochodzi z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

W ramach zadania wymieniona zostanie nakładka asfaltowa na ulicy na długości 650 mb oraz wybudowane zostaną nowe chodniki. Zakończenie inwestycji zaplanowano na listopad 2019 r.

Warto przypomnieć, że ulica Wczasowa to ważny szlak komunikacyjny dla mieszkańców, ale również kluczowy dojazd do północnej strefy zalewu i położonej w jego linii brzegowej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).