Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Ruszyły zapisy na Elemental Tri Series Blachownia 2020

Styczeń 16, 2020

Tylko pół roku dzieli Blachownię od kolejnej edycji triathlonowych zawodów Elemental Tri Series! Co istotne, tegoroczne zmagania zaplanowano na dwa dni - 25-26 lipca. 

Blachownia ugości zawodników Elemental Tri Series już po raz piąty. Impreza z roku na rok rozwija się i przyciąga coraz większe rzesze triathlonistów.

- Elemental Tri Series Blachownia to impreza dla amatorów i wyczynowców. Po bardzo dobrym przyjęciu zawodów Elemental Tri Series w Blachowni, w tym roku, triathloniści ponownie będą mogli zmierzyć się z trasami w tej miejscowości! Pływanie odbędzie się w zalewie w Blachowni, a tuż obok akwenu zostanie zlokalizowana strefa zmian. Trasa kolarska będzie rozegrana na płaskiej i szybkiej trasie, natomiast bieg będzie wytyczony na ścieżkach i alejkach Blachowni - czytamy w komunikacie Elemental Tri Series.

Zapisy na Elemental Tri Series Blachownia 2020 już ruszyły - TUTAJ.

Przedstawiamy wstępny program zawodów:

25 lipca 2020
Mistrzostwa Polski na sprincie w konwencji z draftingiem dla Elity i U23;
Juniorzy i Juniorzy Młodsi zawalczą o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski;
Mistrzostwa Polski Młodzików, Żaków i Dzieci w Aquathlonie
26 lipca 2020
Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim bez draftingu dla zawodników Age-Group;
Klubowe Mistrzostwa Polski sztafet Mix na dystansie 0,25-7,4-1,5;
Starty na dystansie supersprinterskim z draftingiem (klasyfikacja Pucharu Polski dla młodzików) i olimpijskim bez draftingu (klasyfikacja Pucharu Polski dla Age-Group);
Biegi dla dorosłych w ramach 10K Run Series oraz starty dzieci - Elemental Kids.

Więcej informacji TUTAJ.

 

 

 

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).