Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Są kolejni zakażeni. To lekarka i pacjent ze Szpitala im. Weigla w Blachowni

07 kwietnia, 2020

We wtorek 7 kwietnia Janusz Adamkiewicz, dyrektor Szpitala im. Weigla w Blachowni poinformował, że u oprócz dwóch pielęgniarek i salowej, zakażeni koronawirusem są lekarka i pacjent oddziału wewnętrznego.
Interna jest zamknięta i będzie dezynfekowana. Oddział ponownie zacznie działać, gdy będą znane wyniki testów pobranych u tych, którzy mieli kontakt z zakażonymi. Póki co pozostają oni na kwarantannie.
Przypomnijmy, że w od niedzieli 5 kwietnia na liście osób zakażonych w gminie Blachownia figurują dwie pielęgniarki oraz salowa ze Szpitala im. Rudolfa Weigla w Blachowni. Wszystkie miały kontakt z zakażoną pacjentką.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).