Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Świąteczna iluminacja Blachowni wystartuje w sobotę 5 grudnia. Będzie pięknie!

04 grudnia, 2020

Blachownia rozświetli się w sobotnie popołudnie, dokładnie w momencie zapalenia się lamp ulicznych. Ozdoby już są przygotowane.

Mieszkańcy gminy będą mogli cieszyć oczy czterema choinkami. Większe drzewka stoją w dwóch lokalizacjach - na placu Niepodległości oraz przed Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Sienkiewicza. Mniejsze – przed Urzędem Miejskim.

Park miejski zdobi świetlna fontanna, a teren naprzeciwko kościoła – świetlny anioł. Na latarniach wzdłuż ul. Sienkiewicza – od magistratu do ul. Cmentarnej wiszą podświetlane kule. Świąteczne światełka pojawiły się też na balkonie OSP.

Zapraszamy Mieszkańców do oglądania.

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).