Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

Szukamy starych zdjęć toru Wyrazów. Szykuje się wystawa w CAO

14 lutego, 2020

W związku ze staraniami Burmistrz Blachowni Sylwii Szymańskiej o modernizację toru w Wyrazowie, Urząd Miejski planuje zorganizować w Centrum Aktywności Obywatelskiej wystawę fotografii, która zaprezentuje wspaniałe tradycje tego obiektu.

Dlatego serdecznie zachęcamy Mieszkańców gminy Blachownia, regionu częstochowskiego i wszystkich, którzy posiadają archiwalne zdjęcia toru Wyrazów, by się nimi podzielili. Przypomnijmy wspólnie  wspólnie piękną historię toru Wyrazów!

Zdjęcia można wysyłać mailem na adres promocja@blachownia.pl lub przynosić osobiście do Urzędu Miejskiego w Blachowni (pokój 21). Bardzo istotne, by do fotografii dołączyć zgodę na umieszczenie zdjęć na wystawie oraz na stronie internetowej www.blachownia.pl i w Biuletynie Informacyjnym "Naturalnie Blachownia". Zastrzegamy sobie prawo do wyboru najciekawszych fotografii. 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).