Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

TO TY ZDECYDUJESZ CO ZOSTANIE WYKONANE W PRZYSZŁYM ROKU. GŁOSOWANIE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO BLACHOWNIA 2019.

Wrzesień 11, 2018

Zgodnie z przyjętym harmonogramem Burmistrz Blachowni – Sylwia Szymańska zarządziła głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2019 w dniach 12-19 września br. W sumie jest do rozdysponowania 350 tys. zł na przedsięwzięcia wnioskowane przez mieszkańców wszystkich sołectw i miasta.

To Państwa głosy zadecydują, które konkretnie pomysły doczekają się wykonania w przyszłym roku. Poniżej podajemy wykaz punktów, w których możecie Państwo w ciągu najbliższego tygodnia oddać swój głos oraz tryb i zasady obowiązujące w trakcie głosowania. Wyniki poznamy jeszcze w końcówce września br. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w głosowaniu, które jest bezpośrednią formą udziału mieszkańców w podziale naszego wspólnego budżetu.

UWAGA: PO RAZ PIERWSZY BĘDZIE MOŻLIWE GŁOSOWANIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA STRONIE WWW.KONSULTACJE.BLACHOWNIA.PL




Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).