Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Umowa na remont ul. Kawowej podpisana

Sierpień 08, 2018

Już niebawem rozpocznie się remont ul. Kawowej. Dzięki skutecznie pozyskanym, przez Burmistrza Blachowni Panią Sylwię Szymańską, funduszom z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na to zadanie przeznaczone zostanie blisko 420 tys. zł. W dniu dzisiejszym (08.08) podpisana została umowa na realizację tej inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma P.H.U Tra-Han-Bruk Sławomir Gembuś.

Remont ul. Kawowej obejmuje: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie równinnym, korytowanie drogi, usunięcie warstwy ziemi, wykonanie warstwy odsączającej z piasku, podbudowę z kruszywa łamanego, regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego oraz uporządkowanie terenu.

Termin zakończenia inwestycji planowany jest do końca września 2018 r. 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).