Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

VI Bal Karnawałowy dla Dzieci Blachownia 2020. To była fantastyczna zabawa!

16 lutego, 2020

W sobotę 15 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji najmłodsi mieszkańcy gminy bawili się na VI Balu Karnawałowym dla Dzieci Blachownia 2020. Towarzyszyła im Burmistrz Sylwia Szymańska w stroju góralki.

 

Dzieci przed wejściem do OSiR-u witał ogromny Kubuś Puchatek.

Na początku balu Burmistrz Sylwia Szymańska wspólnie z Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Jolantą Kwindacz i Prezesem Ośrodka Sportu i Rekreacji Jackiem Chudym wręczała dzieciom dyplomy za udział w konkursach organizowanych przez gminę.

Potem taneczny korowód rozpoczął prawdziwe karnawałowe  szaleństwo. Dzieci tańczyły, malowały buzie, bawiły się z klaunem. Mogły też liczyć na słodki poczęstunek.

Koniecznie zobaczcie z zdjęcia z tej fantastycznej zabawy!

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).