Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Wodowanie Refulera

Kwiecień 16, 2018

Wydarzenia z sobotniego przedpołudnia na stałe zapiszą się w naszą historię. Przez najbliższe miesiące będziemy mogli obserwować prace związane z rekultywacją zbiornika Blachownia. Już niedługo w pełni będziemy mogli korzystać z uroków naszego zalewu, który stanie się atrakcją dla mieszkańców i turystów oraz odzyska równowagę biologiczną.
Refuler już pływa, pozostaje nam tylko czekać na efekt końcowy. 

Przypominamy, że Rekultywacja Śródmiejskiego zbiornika Blachownia wraz z zagospodarowaniem otoczenia to projekt, którego wartość przekracza 14 mln złotych, a kwota dofinansowania z Unii Europejskiej wynosi 85% całości zadania.

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).