Piątek, 23 lutego 2018r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Zdrowy kręgosłup

Październik 13, 2017

Zdrowy kręgosłup

W dniu 12 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Blachowni odbyły się szkolenia w formie warsztatów praktycznych pn. „Zdrowy kręgosłup”, dotyczące wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi wad postawy u dzieci w wieku 6 – 11 lat, zamieszkałych na terenie gminy Blachownia.

Z warsztatów skorzystało ponad 60 uczniów uczęszczających do szkół podstawowych na terenie gminy Blachownia oraz 80 rodziców i opiekunów prawnych zainteresowanych kształtowaniem u swoich dzieci prawidłowej postawy ciała.

Organizatorem cyklu warsztatów na terenie powiatu częstochowskiego jest Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).