Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Pokaż menu

Ankieta

06 lipca, 2020
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że w celu ustalenia potrzeb mieszkańców w zakresie transportu na trasie przebiegającej przez teren Gminy Dąbrowa Zielona- Częstochowa prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

Ankieta ta skierowana jest do osób, które podróżują stale do Częstochowy lub byłby zainteresowane przejazdami komunikacją publiczną do pracy lub szkoły.  

Wszystkie osoby zainteresowane wypelnienim ankiety prosimy o kliknięcie w następujący link:Ankieta na temat transportu
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).