Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Decyzje podatkowe na 2019 rok

Luty 14, 2019
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urzędu Gminy Dąbrowa Zielona informuje o rozpoczęciu akcji wysyłania decyzji podatkowych na 2019 rok.

Decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości, podatku rolnego oraz podatku leśnego będą Podatnikom dostarczane przez sołtysów i wysyłane listami poleconymi za zwrotnym potwierdzeniem, za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., na adresy korespondencyjne wskazane przez Podatników.

W każdej decyzji ustalającej wymiar podatku od nieruchomości lub wymiar podatku rolnego i leśnego podany jest  numer rachunku bankowego na który należy dokonywać wpłat.

Informujemy, iż zgodnie z art. 150 ustawy Ordynacja podatkowa, przesyłkę pocztową dwukrotnie awizowaną uważa się za skutecznie dostarczoną, co skutkuje powstaniem zobowiązania podatkowego.

W przypadku nie otrzymania decyzji podatkowej do dnia 15 marca 2019 r., uprzejmie prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem Finansowym - Podatki Urzędu Gminy Dąbrowa Zielona tel. 34 355 50 18 lub 19 wew. 29.  

Przypominamy o konieczności poinformowania Urzędu Gminy o zmianie adresu zameldowania/zamieszkania/do korespondencji. 

 
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).