Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Informacja w sprawie Odnawialnych Źródeł Energii

Luty 08, 2018
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gmina Dąbrowa Zielona informuje, że osoby które zakwalifikowały się do projektu dotyczącego budowy na budynkach mieszkalnych / gospodarczych Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i są po  pozytywnej weryfikacji możliwości technicznych realizacji projektu / posiadają dokumentację projektową  na: budowę / montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, kotłów na pellet lub pompy c.w.u. c.o., proszone są o przybycie do Urzędu Gminy w Dąbrowie Zielonej w dniach od 07 lutego do 16 lutego 2018r. do pok. nr 4 parter w celu podpisania deklaracji oraz regulaminu uczestnictwa w projekcie. Osoby, które zgłoszą się po ww. terminie zostaną wpisane na listę rezerwową. 

Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać pod nr telefonu  34-355 50 18 wew. 27 w godzinach pracy Urzędu

Informujemy również, że odbiór dokumentacji projektowej wykonanej przez firmę ADMAT – EKO Energia odnawialna z Olsztyna k. Częstochowy będzie możliwy w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Zielonej w poniedziałek 12 lutego 2018r. od godziny 12:00 do 18:00 w sali konferencyjnej na I piętrze.

Tel. kontaktowy w sprawie dokumentacji projektowej 731 – 930 – 752.

Deklaracja (wersja edytowalna)

Deklaracja (PDF)

Regulamin

 
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).