Poniedziałek, 29 listopada 2021r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

27 października, 2021

Gmina Dąbrowa Zielona przystępuje do opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej”. Dokument służy do zaplanowania działań na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w gminie.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej gospodarki energetycznej w obiektach mieszkalnych jednorodzinnych. Uzyskane informacje są niezbędne do zaplanowania realnych działań na terenie naszej gminy.

Prosimy wypełnić ankietę do 10.11.2021 roku

Dziękujemy za zaangażowanie w tworzeniu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Ankietę w formie formularza interaktywnego można wypełnić pod adresem:

https://www.niskaemisja.pl/link/ankietadabrowazielona 

lub skanując kod:

oraz można pobrać ankietę w wersji papierowej: ankieta PGN

Wypełnione ankiety prosimy zwrócić wybierając jedną z poniższych opcji:

  • na adres: Gmina Dąbrowa Zielona przy ulicy Plac Kościuszki 31,  (w przypadku osobistego dostarczenia ankiety do Urzędu, prosimy o pozostawienie ankiety w sekretariacie).
  • na adres e-mail: pgn@atsys.pl  
  • wypełniając formularz interaktywny.Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).