Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Żegnamy Radnego Rady Gminy Dąbrowa Zielona

07 kwietnia, 2021
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 Żegnamy Radnego Rady Gminy Dąbrowa Zielona

 Z głębokim żalem informujemy o przedwczesnej śmierci  Bogusława Włoszczyńskiego - Radnego Rady Gminy Dąbrowa Zielona kadencji 2006-2010 oraz kadencji 2018-2023.

Był zaangażowany w sprawy mieszkańców nie tylko swojego okręgu wyborczego, ale całej Gminy. Pomocny, życzliwy i zawsze skłonny do współpracy.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i wszystkim bliskim wyrazy współczucia składają Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy i Radni.
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).