Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Bezpłatny odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Październik 31, 2018

F.H.U. "BOWI" uprzejmie informuje, że w dniach 7 i 8 listopada 2018 r. odbędzie się odbiór kompletnego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 7 listopada obiór obędzie się w następujących sołectwach: Skowronów, Pabianice, Siedlec, Złoty Potok, Janów, Ponik, Piasek, Śmiertny Dąb, Czepurka, Okrąglik, Lipnik, Lusławice, Zagórze, Żuraw. Natomiast 8 listopada: Apolonka, Bystrzanowice, Bystrzanowice Dwór, Hucisko, Góry Gorzkowskie, Lgoczanka, Sokole Pole, Teodorów.

W skład wskazanych odpadów wchodzą: pralki, lodówki, kuchenki, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny i chłodniczy, sprzęt RTV, baterie, narzędzia elektryczne oraz ogrodnicze. Nie będą odbierane odpady wielkogabarytowe –meble, wyposażenie łazienek oraz opony, gruz i odpady z budowy i remontu.

Wszystkich zainteresowanych Mieszkańców PROSIMY o wystawienie odpadów przed posesję w dniu wywozu do godziny 7.00. Odbiór tych odpadów jest bezpłatny zarówno dla Gminy jak i mieszkańców.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).