Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Czternaste Obrady Rady Gminy Janów

Lipiec 05, 2019

1 lipca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się XIV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Janów. Po otwarciu sesji i powitaniu uczestników przez Przewodniczącą Rady Ewę Ucieklak, stwierdzono prawomocność oraz przyjęto porządek obrad.

Zgodnie z porządkiem obrad Radni podjęli następujące uchwały:

  • w sprawie połączenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie oraz Placówki Wsparcia Dziennego. Świetlicy opiekuńczo – specjalistycznej w Piasku.
  • w sprawie nadania statutu Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Janowie.
  • w sprawie zmiany budżetu Gminy na 2019 rok.
  • w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Informację sporządziła: J. Nowak

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).