Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Dobry Start 300+ – spotkanie z ekspertem

26 lipca, 2021

Jeśli nie masz profilu PUE zapraszamy na spotkanie z ekspertem ZUS, który założy go za ciebie.

28 lipca i  12 sierpnia w godzinach 9.00 - 14.00 w Centrum Usług Społecznościowych w Janowie przy ulicy Częstochowskiej 1.

Od lipca wniisek na świadczenie Dobry Start 300+ można złożyć wyłącznie elektronicznie poprzez Platformę Usług Elektronicznych PUE ZUS, bankowość elektroniczną oraz portal empatia.mpips.gov.pl.

Szczegółowe instrukcje jak złożyć wniosek o świadczenie z programu Dobry Start za pomocą portalu PUE ZUS w załączniku.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Instrukcja Dobry start dla rodzica_RS-R.pdf pdf 697,92 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).